Кожна людина завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадує місця,де народилася, де минуло її дитинство.

Те родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини, де живуть її мама, тато, бабуся, дідусь, брати, сестри.

якщо скласти маленькі батьківщини кожного з нас -  вийде  наша велика держава Україна.

Центр творчості  теж одне з місць , про яке з трепетом згадують багато людей.

Розпочав Центр свою роботу ще у 1947 році Багато назв змінилося на вивісці закладу з того часу :Будинок пінерів,Будинок школярів, Центр творчості та дозвілля  й багато приміщень  змінив заклад.Та суть роботи залишалася незмінною - додаткова освіта та розвиток здібностей дітей у вільний час.За цей період його колектив пройшов великий шлях. Багато справжніх громадян саме тут пройшли школу  громадськості, школу мужності,  захоплення улюбленою справою.

У нашому Центрі творчості завжди відчинені двері для тих хто хоче одержати знання та розвинути свої таланти творчих        об’єднаннях.У цьому ви зможете пересвідчитись почувши і побачивши  наших вихованців та переглянувши їх роботи на             виставках.

Архівні фото